Cursus-informatie

Docent: Bob Mali Data: woensdagmorgen 23 september, 7 en 21 oktober, 4 en 18  november, 2 december 2026 Tijd: 10.30 - 12.30 uur (koffie na afloop) Locatie: Excelsior, Kerkstraat 30-1, Eibergen Cursusprijs: €100 (voor de serie van 6 lessen) Aanmelden:
€ 100 Aanmelden

Extra cursus-informatie

Zelf geen djembé? Geen probleem.

Je kunt er eentje via ons huren.

Mail ons: academie@fitart.nl

Wist je datje …

 

Djembé spelen is

echt teamwork

en heel gezond:

 

het stimuleert

je ademhaling

en bloedsomloop

 

je voelt meer energie,

en minder stress en spanningen.

 

“Je wordt er gewoon

een blijer mens van!”

Djembé voor beginners

Leer de Ritmes van de Djembé 

Hoi! Ik ben Bob Mali,
creatief ondernemer en docent drums bij verschillende organisaties en muziekverenigingen.
Naast drummen ben ik ook helemaal fan van percussie.

Waarom de djembé zo leuk is?

Heb je ooit een djembé-trommel vastgehouden? Het is geen gewone drum. Het is een instrument dat je letterlijk uitnodigt om te bewegen. De djembé heeft een krachtig, warm geluid dat bijna iedereen in beweging brengt. En het leuke is: of je nu een beginner bent of al wat ervaring hebt, de djembé biedt altijd speelplezier en een uitdaging.

Samen ritmes leren

Geen zorgen, ervaring is niet nodig. Je komt al snel in een gezellige, ontspannen sfeer terecht. Het leuke is dat je verschillende slagen en ritmes leert, en voor je het weet, speel je met anderen mee. De djembé is echt een groepsinstrument; het gaat niet alleen om wat jij speelt, maar hoe alles samenkomt tot een groter geheel. Iedereen speelt zijn eigen stukje, en dat geeft echt een gevoel van verbondenheid.

Kom je samen met ons de djembé ontdekken?

De djembé heeft de bijzondere kracht om mensen samen te brengen. Het is een manier van communiceren zonder woorden, maar voor iedereen juist een manier om zich uit te drukken op basis van het geluid en de klanken. Het spelen van djembé werkt wat dat betreft bijna therapeutisch en laat je even alles om je heen vergeten.

Bob Mali